Ugears 3D mechanický model Električka s koľajami

 
  • 1 z 2
 

UGEARS sú drevené mechanické pohyblivé 3D puzzle z prírodnej drevenej preglejky, z ktorých zostavíte historické funkčné modely. Deti si tak postavia električku či kombajn, ktoré samy jazdia.

Dostupnosť Skladem (1 ks)
€42,50    
Kód tovaru 4820184120198
Značka UGEARS
Kategória 3D stavebnice
 

Pre odrastených školákov nad 14 rokov je ideálnym darčekom parádny 3D puzzle UGEARS. Ide o do detailu prepracovanú skladačku, z ktorej deti zložia traktor, kombajn či električku a verte, že to bude milá zábava pre spoločné večery. Ich zostavením získajú úplne dokonalé a funkčné modely, ktoré sa pohybujú.

 Zábava aj rozvoj motoriky

Tým, že 3D puzzle UGEARS sú naozaj prepracované do detailu, deti si pri ich skladaní precvičia motoriku i svoju fantáziu. Tiež si užijú veľa zábavy. Navyše, keď puzzle zložia správne a budú sa o zložený model dobre starať a správne ho udržiavať, získajú tak plne funkčné a pohyblivé modely, vďaka ktorým objavia tajomstvo mechaniky.

Model Električky s koľajami
Krásny funkčný model historickej električky aj s koľajnicami. Model je navyše mechanicky pohyblivý a má vstavanú krabičku na listy, ktoré vie prevážať z jednej strany na druhú. Električku je možné uviesť do pohybu špeciálnym kolieskom, ktoré má na streche.

Toto nostalgické 3D puzzle pracuje na princípe gumičkového motora, ale môže byť využité aj ako lanovka (naklonením jednej strany koľají). Veľmi precízne vypracovaný model električky má aj otváracie zadné dvere.

 Detail k električke s koľajami:

Počet dielikov: 154
Veľkosť modelu: 76,5 x 73 x 16 cm
Odporúčaný vek od 14 rokov

 Materiál:

Modely sú vyrobené z prírodnej drevenej preglejky. Pre zostavenie nie je potrebné lepidlo. Jednotlivé časti sú vopred vytvarované a vzájomne do seba zapadajú tak, aby vznikol finálny model.

 Výrobca:

3D puzzle UGEARS sú pôvodom z ukrajinského mesta Kyjev a vyrábané na Ukrajine. V každom balení nájdete podrobný obrázkový návod v českom a slovenskom jazyku.

 Odporúčaný vek:

3D puzzle UGEARS sú odporúčané deťom od 14 rokov.

 Upozornenie:

Pre správne fungovanie a bezproblémovú prevádzku je potreba v návode popísané súčiastky (najmä osi) premazať voskom z obyčajnej sviečky, aby bola rotácia vykonávaná s minimálnym trením.

 

Videa:

https://www.youtube.com/watch?v=mVCfpi40alQ

https://www.youtube.com/watch?time_continue=18&v=VenSLr32KeI

https://www.youtube.com/watch?v=fDQfyKSH8JY

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: