Drevené 3D mechanické puzzle UGM-11 Nákladné auto

 
 

UGEARS sú drevené mechanické pohyblivé 3D puzzle z prírodnej drevenej preglejky, z ktorých zostavíte historické funkčné modely. Deti si tak postavia električku či kombajn, ktoré samy jazdia.

Dostupnosť Skladem (1 ks)
€79,54    
Kód tovaru 4820184120259
Značka UGEARS
Kategória 3D stavebnice
 

Pre odrastených školákov nad 14 rokov je ideálnym darčekom parádny 3D puzzle UGEARS. Ide o do detailu prepracovanú skladačku, z ktorej deti zložia traktor, kombajn či električku a verte, že to bude milá zábava pre spoločné večery. Ich zostavením získajú úplne dokonalé a funkčné modely, ktoré sa pohybujú.

Zábava aj rozvoj motoriky

Tým, že 3D puzzle UGEARS sú naozaj prepracované do detailu, deti si pri ich skladaní precvičia motoriku i svoju fantáziu. Tiež si užijú veľa zábavy. Navyše, keď puzzle zložia správne a budú sa o zložený model dobre starať a správne ho udržiavať, získajú tak plne funkčné a pohyblivé modely, vďaka ktorým objavia tajomstvo mechaniky.

Truck - nákladiak

Nákladiak s funkčnými piestami, ako pod naozajstnou kapotou

Svojim malým fanúšikom áut všetkého druhu kúpte model nákladiaku, ktorý premáva, radí rýchlosti, riadi sa a zrýchľuje rovnako ako skutočný automobil. Môžu "natankovať palivo" otočením páky na hornej strane kabíny. A potom už len "naštartovať" motor radiacou pákou. Deti i uvidí pod kapotou štyri piesty pohybujúce sa úplne ako v skutočnosti. V kabíne nájdu plne funkčný volant a tiež funkčný plynový pedál. K nákladiaku je možné prikúpiť i set doplnkov k nákladiaku.

 Detaily k nákladiaku

  • veľkosť balenia je 37 x 17 x 4cm
  • rozmery výrobku 340 x 140 x 130mm
  • množstvo dielikov 420
  • doba stavby približne 12 hodin 
 

Materiál:

Modely sú vyrobené z prírodnej drevenej preglejky. Pre zostavenie nie je potrebné lepidlo. Jednotlivé časti sú vopred vytvarované a vzájomne do seba zapadajú tak, aby vznikol finálny model.

Výrobca:

3D puzzle UGEARS sú pôvodom z ukrajinského mesta Kyjev a vyrábané na Ukrajine. V každom balení nájdete podrobný obrázkový návod v českom a slovenskom jazyku.

Odporúčaný vek:

3D puzzle UGEARS sú odporúčané deťom od 14 rokov.

Upozornenie:

Pre správne fungovanie a bezproblémovú prevádzku je potreba v návode popísané súčiastky (najmä osi) premazať voskom z obyčajnej sviečky, aby bola rotácia vykonávaná s minimálnym trením.

Videa:

https://www.youtube.com/watch?v=mVCfpi40alQ

https://www.youtube.com/watch?time_continue=18&v=VenSLr32KeI

https://www.youtube.com/watch?v=fDQfyKSH8JY

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: