Drevené 3D mechanické puzzle Vlaková stanica

 
Akcia Zväčšiť
 

UGEARS sú drevené mechanické pohyblivé 3D puzzle z prírodnej drevenej preglejky, z ktorých zostavíte historické funkčné modely. Deti si tak postavia električku či kombajn, ktoré samy jazdia.

Dostupnosť Skladem (1 ks)
€82,63    
Kód tovaru 4074
Značka UGEARS
Kategória 3D stavebnice
 

Pre odrastených školákov nad 14 rokov je ideálnym darčekom parádny 3D puzzle UGEARS. Ide o do detailu prepracovanú skladačku, z ktorej deti zložia traktor, kombajn či električku a verte, že to bude milá zábava pre spoločné večery. Ich zostavením získajú úplne dokonalé a funkčné modely, ktoré sa pohybujú.

Zábava aj rozvoj motoriky

Tým, že 3D puzzle UGEARS sú naozaj prepracované do detailu, deti si pri ich skladaní precvičia motoriku i svoju fantáziu. Tiež si užijú veľa zábavy. Navyše, keď puzzle zložia správne a budú sa o zložený model dobre starať a správne ho udržiavať, získajú tak plne funkčné a pohyblivé modely, vďaka ktorým objavia tajomstvo mechaniky.

Vlaková stanica aj s lavičkou pre malú bábiku

Do detailu prepracované drevené 3D európskej vlaková stanice má lavičku pre cestujúcich, hodiny, lampy i bezpečnostné zábradlie. Navyše súčasťou podlahy nástupišťa je aj tajná zásuvka, ktorú je možno mechanicky otvoriť. 

Detail k vlakovej stanici
  • veľkosť balenia je 37 x 17 x 3,5 cm
  • rozmery výrobku 748 x 182 x 245 mm
  • množstvo dielikov 196
  • doba stavby približne 12 hodín

 

Odporúčaný vek: od 14 rokov

Materiál:

Modely sú vyrobené z prírodnej drevenej preglejky. Pre zostavenie nie je potrebné lepidlo. Jednotlivé časti sú vopred vytvarované a vzájomne do seba zapadajú tak, aby vznikol finálny model.

Výrobca:

3D puzzle UGEARS sú pôvodom z ukrajinského mesta Kyjev a vyrábané na Ukrajine. V každom balení nájdete podrobný obrázkový návod v českom a slovenskom jazyku.

Odporúčaný vek:

3D puzzle UGEARS sú odporúčané deťom od 14 rokov.

Upozornenie:

Pre správne fungovanie a bezproblémovú prevádzku je potreba v návode popísané súčiastky (najmä osi) premazať voskom z obyčajnej sviečky, aby bola rotácia vykonávaná s minimálnym trením.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: